Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

406
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I C 425/19 2020-06-01
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 847/20 2020-06-01
12:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 728/19 2020-06-01
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 49/20 2020-06-01
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 700/19 2020-06-01
09:00
I II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 62/20 2020-06-01
13:00
I II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Cps 21/20 2020-06-01
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1404/19 2020-06-01
13:30
I II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 511/19 2020-06-01
11:30
I II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nmo 47/20 2020-06-01
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 685/19 2020-06-01
11:15
- II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 938/19 2020-06-01
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 504/19 2020-06-01
14:00
I II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 974/19 2020-06-01
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 208/19 2020-06-01
09:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 120/20 2020-06-02
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 94/20 2020-06-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 386/19 2020-06-02
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 114/20 2020-06-02
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 187/20 2020-06-02
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 182/20 2020-06-02
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 197/20 2020-06-02
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 89/20 2020-06-02
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 76/20 2020-06-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 221/20 2020-06-02
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 89/20 2020-06-02
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 243/19 2020-06-02
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 205/20 2020-06-02
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 580/19 2020-06-02
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 549/19 2020-06-02
09:40
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 252/20 2020-06-02
10:40
- II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 566/19 2020-06-02
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 95/20 2020-06-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 193/20 2020-06-02
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 74/20 2020-06-02
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 550/18 2020-06-03
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 893/19 2020-06-03
14:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 474/19 2020-06-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 617/19 2020-06-03
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 963/19 2020-06-03
12:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 309/18 2020-06-03
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 540/19 2020-06-03
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 29/20 2020-06-03
11:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 596/19 2020-06-03
09:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nmo 24/20 2020-06-03
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 465/19 2020-06-03
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 135/19 2020-06-03
13:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 171/19 2020-06-03
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 496/19 2020-06-03
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 68/20 2020-06-03
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 356/19 2020-06-03
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 868/19 2020-06-03
11:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 546/19 2020-06-03
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 272/19 2020-06-03
15:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 503/19 2020-06-03
11:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 192/19 2020-06-03
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nmo 93/20 2020-06-03
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 218/20 2020-06-03
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 433/19 2020-06-03
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 287/20 2020-06-03
12:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 567/18 2020-06-03
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1407/19 2020-06-03
09:40
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 252/18 2020-06-03
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1099/19 2020-06-03
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 853/19 2020-06-03
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 337/18 2020-06-03
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 671/18 2020-06-03
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 84/20 2020-06-03
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 37/20 2020-06-04
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 132/20 2020-06-04
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 297/20 2020-06-04
10:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 504/20 2020-06-04
11:00
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 30/20 2020-06-04
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 68/20 2020-06-04
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 77/20 2020-06-04
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 148/20 2020-06-04
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 195/20 2020-06-04
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 560/18 2020-06-04
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 69/20 2020-06-04
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 500/20 2020-06-04
09:20
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 561/18 2020-06-04
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 116/20 2020-06-04
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 491/19 2020-06-04
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 136/20 2020-06-04
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 298/18 2020-06-04
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 11/20 2020-06-04
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 213/20 2020-06-04
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 339/19 2020-06-04
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 175/20 2020-06-05
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 367/19 2020-06-05
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 535/19 2020-06-05
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 577/19 2020-06-05
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 87/20 2020-06-05
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 70/20 2020-06-05
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 365/19 2020-06-05
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 118/20 2020-06-05
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 106/20 2020-06-05
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 173/20 2020-06-05
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 495/19 2020-06-05
13:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 398/19 2020-06-05
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 375/19 2020-06-05
10:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 2/20 2020-06-05
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 137/20 2020-06-05
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 6/20 2020-06-05
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 83/20 2020-06-05
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 250/20 2020-06-05
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 520/19 2020-06-05
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 231/20 2020-06-05
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 821/19 2020-06-05
15:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 353/19 2020-06-05
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 2764/19 2020-06-05
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 197/19 2020-06-05
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 583/19 2020-06-05
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 387/18 2020-06-05
13:25
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1032/18 2020-06-05
11:05
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 643/19 2020-06-05
10:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 2648/19 2020-06-05
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1433/19 2020-06-08
13:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 1858/19 2020-06-08
09:50
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 130/20 2020-06-08
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 574/19 2020-06-08
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 540/18 2020-06-08
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 290/20 2020-06-08
15:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 505/19 2020-06-08
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 565/20 2020-06-08
11:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 575/19 2020-06-08
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 736/19 2020-06-08
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 115/20 2020-06-09
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 163/20 2020-06-09
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 17/20 2020-06-09
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 71/20 2020-06-09
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Co 83/20 2020-06-09
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 19/20 2020-06-09
13:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 160/20 2020-06-09
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 50/20 2020-06-09
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 734/19 2020-06-09
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 579/19 2020-06-09
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 129/20 2020-06-09
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 91/19 2020-06-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 95/20 2020-06-09
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 121/20 2020-06-09
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 24/20 2020-06-09
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 683/19 2020-06-09
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 370/19 2020-06-09
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 49/20 2020-06-09
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 921/19 2020-06-09
08:55
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 158/18 2020-06-09
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 130/20 2020-06-09
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 538/18 2020-06-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 122/20 2020-06-09
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Cps 11/20 2020-06-09
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Co 169/20 2020-06-10
11:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 986/18 2020-06-10
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 590/19 2020-06-10
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 47/20 2020-06-10
09:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III Cps 15/20 2020-06-10
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 128/20 2020-06-10
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 174/20 2020-06-10
12:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Co 375/17 2020-06-10
11:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II W 2705/19 2020-06-10
10:20
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 633/19 2020-06-10
10:30
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 56/20 2020-06-10
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 990/19 2020-06-10
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 706/19 2020-06-10
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 68/20 2020-06-10
10:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 1085/19 2020-06-10
14:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1562/19 2020-06-10
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 137/20 2020-06-10
10:50
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 26/20 2020-06-10
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 974/19 2020-06-10
09:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Co 134/20 2020-06-10
11:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 54/20 2020-06-10
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 119/20 2020-06-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1497/19 2020-06-10
12:30
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 114/20 2020-06-10
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 127/20 2020-06-10
09:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 916/19 2020-06-10
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 53/20 2020-06-10
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 684/19 2020-06-10
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 212/20 2020-06-10
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 824/19 2020-06-10
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 665/19 2020-06-10
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 20/19 2020-06-10
13:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 964/19 2020-06-10
11:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 543/19 2020-06-10
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 101/20 2020-06-10
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 674/18 2020-06-10
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Co 106/20 2020-06-10
10:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I C 818/18 2020-06-10
12:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 58/20 2020-06-10
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 196/20 2020-06-10
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 131/20 2020-06-10
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 77/20 2020-06-10
10:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RNs 143/20 2020-06-10
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 74/20 2020-06-10
09:00
II II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 103/20 2020-06-10
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 590/19 2020-06-10
10:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 214/20 2020-06-10
09:50
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 208/20 2020-06-10
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 328/18 2020-06-10
10:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 333/19 2020-06-12
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 19/19 2020-06-12
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 784/19 2020-06-12
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 248/20 2020-06-12
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 106/19 2020-06-12
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 548/19 2020-06-12
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 27/20 2020-06-15
10:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 637/19 2020-06-15
11:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 121/20 2020-06-15
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II Ko 60/20 2020-06-15
14:30
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 365/18 2020-06-15
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 455/18 2020-06-15
10:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 67/20 2020-06-15
10:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 701/19 2020-06-15
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 811/17 2020-06-15
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 910/19 2020-06-15
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 57/20 2020-06-16
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 242/20 2020-06-16
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 52/20 2020-06-16
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV Po 12/20 2020-06-16
10:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 749/19 2020-06-16
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV Po 7/20 2020-06-16
11:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 779/19 2020-06-16
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 262/19 2020-06-16
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 51/20 2020-06-16
11:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 249/20 2020-06-16
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 2800/19 2020-06-16
12:50
II II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV Po 6/20 2020-06-16
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 75/20 2020-06-16
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 24/20 2020-06-16
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 54/20 2020-06-16
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nmo 98/20 2020-06-16
00:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 54/20 2020-06-16
12:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 114/20 2020-06-16
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 51/20 2020-06-16
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV Po 11/20 2020-06-16
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 16/20 2020-06-16
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 163/19 2020-06-16
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 553/19 2020-06-16
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV Po 10/20 2020-06-16
12:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 139/20 2020-06-16
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 191/18 2020-06-17
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 540/19 2020-06-17
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 839/19 2020-06-17
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 115/20 2020-06-17
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 106/20 2020-06-17
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1068/18 2020-06-17
13:40
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 1/20 2020-06-17
13:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 19/20 2020-06-17
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 331/19 2020-06-17
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 524/19 2020-06-17
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 71/20 2020-06-17
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 592/18 2020-06-17
15:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 14/20 2020-06-17
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 476/19 2020-06-17
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 561/17 2020-06-17
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 29/20 2020-06-17
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 46/19 2020-06-17
13:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 221/17 2020-06-17
10:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 739/19 2020-06-17
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 567/19 2020-06-17
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 26/20 2020-06-17
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1560/19 2020-06-17
09:00
- II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 129/18 2020-06-17
14:40
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 23/20 2020-06-17
09:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RNs 569/19 2020-06-17
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 733/18 2020-06-17
12:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 570/17 2020-06-17
12:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV Po 14/20 2020-06-17
14:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 14/19 2020-06-17
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 34/20 2020-06-18
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 15/20 2020-06-18
14:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 958/19 2020-06-18
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 778/19 2020-06-18
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 7/20 2020-06-18
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 275/19 2020-06-18
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 92/20 2020-06-18
11:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 765/19 2020-06-18
15:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 57/20 2020-06-18
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 471/19 2020-06-18
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 256/20 2020-06-18
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RNs 523/19 2020-06-18
09:50
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 445/19 2020-06-18
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 157/20 2020-06-18
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 10/20 2020-06-18
14:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 33/20 2020-06-18
13:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 341/19 2020-06-18
13:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 756/19 2020-06-18
12:15
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 145/20 2020-06-18
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 159/20 2020-06-18
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 140/20 2020-06-18
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 420/19 2020-06-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 721/19 2020-06-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 73/20 2020-06-19
10:25
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 570/19 2020-06-19
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 439/20 2020-06-19
13:30
II II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 651/19 2020-06-19
13:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 158/20 2020-06-19
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 7/20 2020-06-19
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 313/20 2020-06-19
12:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 816/19 2020-06-19
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 42/20 2020-06-19
13:00
II II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 150/20 2020-06-19
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 684/18 2020-06-19
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 101/19 2020-06-19
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 927/19 2020-06-19
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 49/20 2020-06-19
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 16/20 2020-06-19
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 68/20 2020-06-19
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 98/20 2020-06-19
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 602/19 2020-06-19
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 153/20 2020-06-19
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1442/19 2020-06-22
10:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 23/20 2020-06-22
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 135/20 2020-06-22
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1505/19 2020-06-22
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 515/19 2020-06-22
10:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 620/19 2020-06-22
10:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 137/19 2020-06-22
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 683/18 2020-06-22
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 493/19 2020-06-22
11:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 30/19 2020-06-22
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 447/19 2020-06-22
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 573/19 2020-06-22
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 62/20 2020-06-22
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 15/20 2020-06-23
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 116/20 2020-06-23
12:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 169/19 2020-06-23
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 236/20 2020-06-23
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 53/20 2020-06-23
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 352/19 2020-06-23
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 174/19 2020-06-23
12:15
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 114/20 2020-06-23
13:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 194/19 2020-06-23
13:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 261/20 2020-06-23
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 25/20 2020-06-23
13:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 923/19 2020-06-23
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 385/18 2020-06-23
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 751/19 2020-06-23
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 537/19 2020-06-23
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 11/20 2020-06-23
11:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 265/20 2020-06-23
12:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 170/19 2020-06-23
09:45
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 260/20 2020-06-24
11:50
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 1007/18 2020-06-24
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 128/19 2020-06-24
09:00
- II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 4/20 2020-06-24
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 160/19 2020-06-24
14:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 61/20 2020-06-24
13:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 556/19 2020-06-24
12:20
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 192/20 2020-06-24
11:10
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 40/20 2020-06-24
09:00
I II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 992/19 2020-06-24
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 12/20 2020-06-24
11:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 953/18 2020-06-24
14:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 220/19 2020-06-24
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 50/20 2020-06-24
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 67/20 2020-06-24
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 55/20 2020-06-24
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 247/19 2020-06-24
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 562/19 2020-06-24
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 74/20 2020-06-24
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 961/19 2020-06-24
12:40
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 685/19 2020-06-24
11:15
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 529/18 2020-06-24
14:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 496/19 2020-06-24
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 672/19 2020-06-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 401/19 2020-06-24
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 17/20 2020-06-24
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 66/20 2020-06-24
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 3/20 2020-06-24
10:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 783/18 2020-06-24
14:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 50/19 2020-06-24
13:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 703/19 2020-06-24
13:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 167/20 2020-06-25
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 103/20 2020-06-25
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 308/20 2020-06-25
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 20/20 2020-06-25
11:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 94/20 2020-06-25
09:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 719/19 2020-06-25
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 95/20 2020-06-25
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 19/20 2020-06-25
09:55
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 238/20 2020-06-25
10:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 407/19 2020-06-25
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 849/19 2020-06-25
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 132/20 2020-06-25
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 93/20 2020-06-25
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 38/20 2020-06-25
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 718/19 2020-06-25
13:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 682/19 2020-06-25
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 173/20 2020-06-25
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 135/20 2020-06-25
10:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 237/20 2020-06-25
11:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 13/20 2020-06-25
12:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 175/20 2020-06-25
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 779/19 2020-06-25
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 97/20 2020-06-25
11:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 24/20 2020-06-25
13:25
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 17/20 2020-06-25
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 323/19 2020-06-26
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 844/19 2020-06-26
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 3/20 2020-06-26
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 5/20 2020-06-26
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 172/19 2020-06-26
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 277/19 2020-06-26
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 267/19 2020-06-26
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
do góry