Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

498
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I C 15/20 2020-04-17
10:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 524/19 2020-04-06
13:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 953/19 2020-04-21
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 27/20 2020-04-20
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 45/20 2020-04-16
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 115/20 2020-04-20
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 24/20 2020-04-09
09:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 782/19 2020-04-02
11:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1433/19 2020-03-30
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 129/19 2020-04-08
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 65/20 2020-04-20
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1/20 2020-04-02
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 64/20 2020-04-24
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 53/20 2020-03-30
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 37/20 2020-04-09
13:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 139/19 2020-04-08
10:50
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 424/19 2020-04-08
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1528/19 2020-04-07
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 855/19 2020-04-08
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 952/19 2020-04-03
14:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 44/20 2020-04-22
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 22/20 2020-03-31
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 597/19 2020-04-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 578/18 2020-04-03
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 535/19 2020-04-01
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 590/19 2020-04-07
13:00
VIII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 126/20 2020-03-30
13:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 75/19 2020-04-17
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 530/19 2020-04-01
13:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1564/19 2020-04-03
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 116/20 2020-04-09
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 24/20 2020-04-02
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 179/19 2020-03-31
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 705/19 2020-04-08
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 34/20 2020-03-31
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 224/20 2020-04-06
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 470/19 2020-04-15
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 84/20 2020-04-24
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 30/20 2020-04-06
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 259/19 2020-04-08
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 386/19 2020-04-02
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 69/20 2020-04-22
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1163/19 2020-04-01
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 91/20 2020-04-06
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 910/19 2020-04-22
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1337/19 2020-04-01
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 67/20 2020-04-03
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1275/19 2020-04-06
12:10
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 478/19 2020-04-24
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 104/19 2020-04-01
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 63/19 2020-04-16
13:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 282/19 2020-04-07
09:00
VIII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 86/20 2020-04-15
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 852/18 2020-04-20
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 425/19 2020-04-02
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 637/19 2020-04-20
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1435/19 2020-04-02
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nmo 17/20 2020-04-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 1007/18 2020-04-24
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Cps 15/20 2020-04-09
11:10
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 405/19 2020-04-15
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 52/20 2020-03-31
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 41/20 2020-04-14
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 53/20 2020-04-17
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 202/18 2020-04-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 936/19 2020-04-02
13:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 35/20 2020-04-08
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 68/20 2020-04-20
14:00
V II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 17/20 2020-04-15
09:00
VIII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 837/19 2020-04-01
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 665/19 2020-04-23
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1622/19 2020-04-02
11:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1680/19 2020-04-08
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 50/20 2020-04-20
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 540/19 2020-04-03
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 387/17 2020-04-17
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 632/19 2020-04-22
12:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 104/20 2020-04-02
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 325/17 2020-04-16
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 705/19 2020-04-08
12:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 148/20 2020-04-03
08:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 121/20 2020-04-16
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 782/19 2020-04-06
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 70/20 2020-04-08
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 1424/15 2020-04-22
13:50
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 986/19 2020-03-30
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 28/20 2020-04-08
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 337/19 2020-04-15
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 191/19 2020-04-23
10:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 265/19 2020-04-03
09:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Co 26/20 2020-04-07
11:00
VIII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 476/19 2020-04-17
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1646/19 2020-04-21
11:15
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 44/20 2020-04-16
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II Kp 7/20 2020-04-07
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 473/19 2020-04-17
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 352/19 2020-04-07
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 29/20 2020-04-06
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 390/19 2020-03-30
10:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 19/19 2020-04-06
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 72/20 2020-04-07
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 4486/11 2020-04-09
15:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 647/19 2020-04-01
13:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 427/19 2020-04-21
09:40
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 195/20 2020-04-02
13:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 146/20 2020-03-30
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 501/19 2020-04-22
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1325/19 2020-04-06
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 23/20 2020-04-09
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 300/17 2020-04-08
11:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 77/20 2020-04-09
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 85/20 2020-04-09
09:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 985/18 2020-04-03
09:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 3/20 2020-04-15
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 633/19 2020-04-20
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 693/19 2020-04-15
09:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 500/19 2020-04-20
09:00
V II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II W 396/20 2020-04-21
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 96/20 2020-04-01
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 728/19 2020-04-02
09:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 465/19 2020-03-31
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 44/20 2020-03-30
11:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV Po 7/20 2020-04-20
09:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 7/20 2020-04-02
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 370/19 2020-04-06
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 62/20 2020-04-24
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 894/19 2020-04-16
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 2800/19 2020-04-23
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 45/20 2020-04-15
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 5124/16 2020-03-31
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 20/20 2020-04-06
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 319/19 2020-04-01
09:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 423/18 2020-04-23
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Cps 19/20 2020-04-17
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 56/20 2020-04-09
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 148/19 2020-04-22
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 764/19 2020-04-08
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 5/19 2020-04-08
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 43/20 2020-04-02
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 148/20 2020-04-09
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 34/20 2020-04-06
14:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1190/19 2020-04-01
14:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 185/19 2020-03-31
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 713/19 2020-04-06
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 360/19 2020-04-24
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 116/20 2020-04-20
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 43/20 2020-04-14
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1107/19 2020-04-01
11:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 165/20 2020-04-07
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 46/20 2020-04-02
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 106/20 2020-04-15
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 42/20 2020-04-22
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 275/19 2020-04-02
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 762/19 2020-04-03
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 27/20 2020-04-08
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 922/19 2020-04-07
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 765/19 2020-04-06
15:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 57/20 2020-03-31
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 11/20 2020-04-20
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 937/18 2020-04-16
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 50/20 2020-04-17
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 716/19 2020-04-07
11:00
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 603/19 2020-03-31
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 915/19 2020-04-01
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 7/20 2020-04-03
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 404/19 2020-04-20
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1632/19 2020-04-21
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Co 49/20 2020-03-31
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nmo 2/20 2020-04-01
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 482/19 2020-04-16
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 85/20 2020-04-20
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 13/20 2020-04-16
10:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 794/19 2020-04-03
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 130/20 2020-04-09
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 621/19 2020-04-24
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 471/19 2020-03-30
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 97/20 2020-04-22
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 495/19 2020-04-23
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Ns 249/18 2020-04-08
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 495/19 2020-04-01
12:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 374/18 2020-03-31
14:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 560/18 2020-04-06
10:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1489/19 2020-04-01
14:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 7/20 2020-04-24
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 976/19 2020-04-17
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 939/19 2020-04-01
10:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 26/20 2020-04-17
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 673/19 2020-04-22
09:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1676/19 2020-04-08
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1661/19 2020-03-30
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 959/19 2020-04-03
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 245/19 2020-03-30
11:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 945/19 2020-04-06
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 455/19 2020-03-30
14:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Cps 12/20 2020-04-08
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 953/18 2020-03-31
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 79/19 2020-04-15
10:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1070/19 2020-04-02
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1414/19 2020-04-01
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 243/19 2020-04-07
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 116/18 2020-03-30
12:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 734/19 2020-04-02
14:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 456/19 2020-04-20
10:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 375/19 2020-04-01
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 90/20 2020-04-23
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 35/20 2020-04-15
14:45
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 79/20 2020-04-08
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 43/20 2020-04-23
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 807/19 2020-04-03
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 136/20 2020-04-07
11:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 40/20 2020-04-07
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1041/19 2020-04-02
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 68/20 2020-03-31
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 149/20 2020-04-09
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 716/18 2020-04-17
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 2279/19 2020-04-01
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 23/20 2020-04-02
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1588/19 2020-03-31
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 592/18 2020-03-31
15:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 7/20 2020-03-30
10:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1536/19 2020-04-02
09:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 49/20 2020-04-14
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1282/19 2020-03-30
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 654/18 2020-04-08
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 716/17 2020-04-22
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 574/19 2020-04-09
13:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 25/20 2020-04-07
13:20
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 561/18 2020-04-06
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 131/19 2020-03-31
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 481/20 2020-04-02
13:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 2/20 2020-04-17
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 91/20 2020-03-31
09:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 573/19 2020-04-02
11:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 365/18 2020-04-20
15:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 928/19 2020-04-03
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 71/20 2020-04-08
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 169/20 2020-04-22
12:10
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 882/19 2020-03-31
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 54/20 2020-04-07
10:00
VIII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 494/19 2020-04-15
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1497/19 2020-03-30
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 106/19 2020-04-08
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1379/19 2020-04-15
13:15
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 723/18 2020-04-08
11:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 106/20 2020-04-01
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1036/18 2020-04-03
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 451/19 2020-04-17
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 860/19 2020-04-22
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Cps 5/20 2020-04-24
11:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 61/20 2020-04-24
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 108/20 2020-03-31
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 3/20 2020-04-16
14:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 732/19 2020-04-08
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 51/20 2020-03-31
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 746/19 2020-04-06
15:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nkd 363/19 2020-04-03
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1420/19 2020-04-01
11:15
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 800/19 2020-04-22
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 877/19 2020-04-03
14:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1608/19 2020-04-15
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 463/19 2020-04-17
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 346/19 2020-03-31
14:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 454/19 2020-04-24
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 540/18 2020-04-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1399/19 2020-04-15
11:20
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 858/19 2020-04-21
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 14/20 2020-04-09
14:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Cps 21/20 2020-04-02
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 491/19 2020-04-02
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1019/19 2020-04-21
10:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 1108/19 2020-04-01
10:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 6/20 2020-04-02
10:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 854/19 2020-04-22
09:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 53/20 2020-03-31
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 24/20 2020-04-02
11:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 22/16 2020-04-20
09:00
VI IV Wydział Pracy Oliwia Caruk-Niewęgłowska
III RNs 78/20 2020-04-15
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1505/19 2020-04-06
13:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 42/20 2020-04-07
12:30
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 186/19 2020-04-08
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 2715/19 2020-04-22
11:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 102/20 2020-04-02
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 30/20 2020-04-24
10:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 159/20 2020-04-09
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1637/19 2020-04-08
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 983/19 2020-04-09
10:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 66/19 2020-04-08
12:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 93/20 2020-04-21
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 19/20 2020-04-16
11:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 261/17 2020-04-22
12:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 965/19 2020-04-17
11:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 101/20 2020-04-15
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 724/19 2020-04-06
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 58/20 2020-03-31
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1613/19 2020-03-31
13:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 36/20 2020-04-21
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II Kp 734/19 2020-03-30
08:50
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 8/20 2020-04-22
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 10/20 2020-04-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 483/19 2020-04-06
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 9/20 2020-04-16
13:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 36/20 2020-03-31
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 79/20 2020-04-09
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 608/19 2020-04-17
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 962/19 2020-04-22
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV Po 6/20 2020-04-20
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 431/19 2020-04-17
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 49/20 2020-04-20
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 95/20 2020-03-31
12:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 779/19 2020-04-22
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RNs 55/20 2020-04-20
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 190/19 2020-04-23
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 476/19 2020-04-24
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 2697/19 2020-04-01
13:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 110/20 2020-04-22
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1491/19 2020-04-15
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 151/20 2020-04-22
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 109/20 2020-04-22
14:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 186/20 2020-04-02
14:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 824/19 2020-04-03
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 167/20 2020-04-08
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 389/19 2020-03-31
15:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 821/19 2020-04-01
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 895/19 2020-04-22
11:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 132/19 2020-04-22
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 551/19 2020-04-08
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 38/20 2020-04-07
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 665/19 2020-04-07
10:30
VIII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 11/20 2020-04-08
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 836/19 2020-04-17
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1644/19 2020-04-07
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RNs 54/20 2020-03-31
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 433/19 2020-04-03
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 487/19 2020-04-24
11:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 417/19 2020-03-31
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 96/20 2020-04-15
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1220/19 2020-03-30
08:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 982/18 2020-04-17
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 559/19 2020-04-06
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 505/19 2020-04-16
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 29/20 2020-04-17
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 68/20 2020-04-24
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 871/19 2020-03-31
13:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 406/19 2020-04-01
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 2681/19 2020-04-15
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1370/19 2020-03-30
14:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 2703/19 2020-04-24
14:20
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 733/18 2020-04-22
13:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 683/19 2020-03-31
11:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 2802/19 2020-04-01
13:15
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 849/19 2020-04-17
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 513/18 2020-04-24
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 36/20 2020-04-01
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 370/19 2020-04-07
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 100/20 2020-04-02
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 98/20 2020-04-15
14:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 298/18 2020-04-06
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 111/20 2020-04-20
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 751/19 2020-04-14
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 938/19 2020-04-02
15:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 205/20 2020-04-15
14:55
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nkd 51/20 2020-04-14
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1408/19 2020-04-08
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 701/19 2020-03-30
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 82/20 2020-04-16
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 37/20 2020-03-31
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 146/20 2020-04-01
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 1450/15 2020-04-15
13:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 81/20 2020-04-15
11:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1382/19 2020-04-23
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 410/19 2020-03-30
15:15
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1516/17 2020-03-31
10:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 774/19 2020-04-01
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 84/20 2020-04-20
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 637/19 2020-04-01
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 353/19 2020-04-01
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 3/20 2020-04-09
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 154/20 2020-04-09
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 145/19 2020-04-03
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 753/19 2020-03-31
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nkd 40/20 2020-04-14
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 355/19 2020-04-23
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I C 913/19 2020-04-03
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 23/20 2020-04-09
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 113/20 2020-04-22
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 38/20 2020-04-21
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 480/19 2020-04-22
10:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 48/20 2020-04-07
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 57/20 2020-04-22
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 853/19 2020-03-31
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 856/19 2020-04-15
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 455/18 2020-04-20
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 688/19 2020-04-02
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 694/19 2020-04-08
10:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Cps 12/20 2020-04-24
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 84/20 2020-04-20
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 183/19 2020-04-02
10:30
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 750/19 2020-04-21
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 351/19 2020-04-07
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 58/20 2020-03-31
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1245/19 2020-04-03
14:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 974/19 2020-04-02
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 747/19 2020-04-22
14:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 143/20 2020-04-07
13:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 769/19 2020-04-24
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 133/18 2020-03-31
14:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 408/19 2020-04-22
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 187/20 2020-04-20
12:30
V II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 45/20 2020-04-06
13:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV Po 11/20 2020-04-16
12:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 107/20 2020-04-09
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 181/19 2020-04-01
09:00
- IV Wydział Pracy Sławimir Niedźwiecki
III RC 274/19 2020-04-08
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 197/20 2020-04-02
14:10
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 21/20 2020-04-24
14:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 512/19 2020-03-31
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 287/19 2020-03-30
15:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 796/19 2020-04-06
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 17/20 2020-04-24
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 112/20 2020-04-20
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 163/19 2020-04-15
13:10
VIII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1145/19 2020-04-14
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 639/19 2020-04-08
14:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 87/20 2020-04-16
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nmo 253/19 2020-04-01
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 156/20 2020-04-07
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 66/20 2020-04-03
15:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 804/17 2020-04-16
10:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 158/18 2020-04-01
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1563/19 2020-04-21
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1677/19 2020-04-08
13:15
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 61/20 2020-04-17
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Co 956/19 2020-04-22
15:10
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 3/20 2020-04-01
14:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 67/20 2020-03-30
11:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 881/19 2020-04-22
12:15
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 714/19 2020-04-08
09:30
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 736/19 2020-04-23
11:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 478/19 2020-04-03
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 15/20 2020-04-20
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 192/18 2020-03-31
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 158/18 2020-04-07
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 1513/19 2020-03-31
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1102/19 2020-03-31
11:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 22/20 2020-04-07
14:00
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 601/19 2020-03-31
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 569/19 2020-04-24
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 30/20 2020-04-17
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 831/19 2020-04-23
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 553/19 2020-03-31
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 7/14 2020-04-07
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 208/19 2020-04-02
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 122/20 2020-04-02
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 420/19 2020-04-23
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 689/19 2020-04-08
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 1674/16 2020-04-16
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 78/20 2020-04-15
10:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 20/20 2020-04-16
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 47/20 2020-04-22
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 84/20 2020-03-31
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 38/20 2020-04-24
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 328/18 2020-04-07
11:30
VIII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 675/19 2020-04-08
10:20
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1647/19 2020-04-16
10:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nkd 55/20 2020-04-22
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1617/19 2020-04-07
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 339/19 2020-04-16
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 69/20 2020-04-16
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 221/20 2020-04-15
15:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 181/20 2020-04-06
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV Po 10/20 2020-04-16
12:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 14/19 2020-04-02
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 721/19 2020-04-20
13:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 910/19 2020-04-23
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 63/20 2020-04-24
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 866/19 2020-04-09
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 794/19 2020-04-21
12:15
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1204/19 2020-04-21
13:10
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1203/19 2020-04-23
11:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 170/19 2020-04-16
14:30
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 494/19 2020-04-23
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 169/19 2020-04-16
13:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 511/19 2020-04-15
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 685/19 2020-04-15
10:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 65/16 2020-04-24
09:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 842/19 2020-04-17
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 748/19 2020-04-20
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 573/19 2020-04-15
13:20
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 506/19 2020-04-22
11:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1222/19 2020-04-23
10:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1307/19 2020-04-07
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 99/19 2020-04-06
09:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 728/19 2020-04-06
13:55
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 670/19 2020-04-16
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1056/19 2020-04-23
09:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1061/19 2020-04-07
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 2180/19 2020-04-16
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1038/19 2020-04-21
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
do góry