Biuletyn Informacji Publicznej E-Wokanda - Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
Ostatnia aktualizacja strony: 25.06.2019, 14:34

E-Wokanda

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

500
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
VII K 103/18 2019-07-08
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 81/18 2019-07-05
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 985/18 2019-07-04
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 1019/18 2019-07-23
11:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 23/18 2019-07-18
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 1007/18 2019-07-11
13:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 883/18 2019-06-27
14:40
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 462/17 2019-06-26
13:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 214/18 2019-06-27
13:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 1/19 2019-07-01
15:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 852/18 2019-07-10
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 716/17 2019-07-10
09:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII W 2025/18 2019-07-02
08:45
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 108/18 2019-07-02
11:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 716/18 2019-07-05
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 699/18 2019-07-02
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 954/18 2019-07-09
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 803/18 2019-07-04
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 572/18 2019-07-10
11:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 721/18 2019-07-18
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 784/17 2019-06-26
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 144/18 2019-07-22
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 172/19 2019-07-08
10:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 217/19 2019-07-01
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 342/19 2019-07-24
12:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 1424/15 2019-07-02
14:40
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 183/19 2019-06-27
13:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 570/17 2019-07-16
14:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 242/19 2019-06-26
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 410/19 2019-07-10
15:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 665/19 2019-07-02
13:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 362/19 2019-06-27
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 433/19 2019-07-23
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 226/19 2019-06-26
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
IV P 38/19 2019-06-27
15:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1013/18 2019-07-17
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 360/19 2019-07-02
11:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 104/19 2019-07-18
10:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 282/19 2019-07-02
11:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nkd 118/19 2019-07-08
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 62/19 2019-07-22
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 259/19 2019-07-03
10:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 136/19 2019-07-22
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 313/19 2019-06-26
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 272/19 2019-07-16
12:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 290/19 2019-07-10
12:10
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 300/19 2019-07-02
13:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 268/19 2019-07-02
10:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 227/18 2019-07-15
13:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 878/18 2019-07-16
14:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 253/19 2019-07-22
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII W 228/19 2019-07-09
08:50
- VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 256/19 2019-06-27
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 41/19 2019-07-19
14:40
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 243/19 2019-07-05
10:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 249/19 2019-07-15
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 390/18 2019-07-23
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 122/19 2019-07-10
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 711/19 2019-07-16
12:40
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 322/19 2019-07-03
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 722/19 2019-07-23
11:10
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 29/19 2019-07-15
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 123/17 2019-06-28
10:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 268/19 2019-07-16
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 897/12 2019-07-16
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 370/19 2019-07-05
08:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 88/19 2019-07-18
13:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 157/19 2019-07-17
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 352/17 2019-07-24
10:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 119/19 2019-06-28
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 226/19 2019-07-19
12:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 165/19 2019-06-26
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 312/19 2019-06-27
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 104/19 2019-07-17
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 440/19 2019-07-25
11:10
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 185/19 2019-06-26
13:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 297/19 2019-07-22
13:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 405/19 2019-07-11
10:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 344/19 2019-07-25
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII K 51/19 2019-07-09
10:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 350/19 2019-07-19
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 92/19 2019-07-05
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 1026/18 2019-07-09
08:50
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 319/19 2019-07-08
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 71/19 2019-07-16
13:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 42/19 2019-06-26
11:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Nsm 383/19 2019-07-15
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 194/19 2019-07-03
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 444/19 2019-06-26
12:00
VII I Wydział Cywilny Jarosław Majewski
I Ns 8/19 2019-07-19
12:15
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII K 255/19 2019-07-08
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 329/19 2019-07-05
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 443/19 2019-07-11
13:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 129/19 2019-07-10
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 327/19 2019-07-12
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 24/19 2019-06-28
15:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 63/19 2019-07-02
14:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 394/19 2019-07-22
09:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III Nkd 1/19 2019-07-03
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 19/19 2019-07-08
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 398/19 2019-07-22
13:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 384/18 2019-07-15
10:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 189/19 2019-07-08
10:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 163/19 2019-06-26
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Co 210/19 2019-06-26
09:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 144/19 2019-07-10
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 145/19 2019-07-22
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 319/19 2019-06-27
14:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 27/19 2019-06-26
15:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 227/19 2019-07-24
12:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 428/19 2019-07-11
11:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 30/18 2019-07-15
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 69/19 2019-07-02
14:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII K 415/19 2019-07-22
09:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 177/19 2019-06-27
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 120/19 2019-06-27
13:50
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 1189/14 2019-07-19
14:35
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 289/19 2019-07-24
13:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 119/19 2019-07-12
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 299/19 2019-07-04
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 749/18 2019-07-17
11:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 181/19 2019-06-27
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 101/18 2019-06-28
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 172/19 2019-07-09
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII K 371/19 2019-07-09
11:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 178/19 2019-06-27
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 441/19 2019-07-16
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 215/19 2019-06-26
13:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nkd 116/19 2019-06-28
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 105/19 2019-07-10
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 69/19 2019-07-04
11:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 114/19 2019-07-03
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 17/19 2019-07-18
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 16/19 2019-06-27
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 1797/16 2019-06-29
11:00
- I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 185/19 2019-07-08
13:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 409/19 2019-07-08
14:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 672/18 2019-07-15
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 124/19 2019-06-28
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 488/18 2019-06-26
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 279/19 2019-07-10
15:10
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 398/19 2019-06-27
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII W 621/19 2019-07-15
14:20
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 301/19 2019-06-26
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 796/18 2019-07-19
13:40
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II W 522/19 2019-07-11
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
VII W 495/19 2019-07-17
13:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 235/19 2019-07-03
09:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 340/19 2019-07-02
13:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 211/19 2019-06-26
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
III Cps 42/19 2019-07-17
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 142/19 2019-07-17
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 844/17 2019-07-02
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III RC 232/19 2019-07-19
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 111/19 2019-07-23
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 280/19 2019-07-11
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 429/19 2019-07-18
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 378/19 2019-07-08
13:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Cps 39/19 2019-07-04
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 231/19 2019-07-05
10:20
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 275/19 2019-07-17
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 311/19 2019-07-03
14:35
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 66/18 2019-07-01
13:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 233/19 2019-07-17
11:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 198/19 2019-07-25
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 312/19 2019-06-28
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 316/19 2019-07-17
10:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 95/19 2019-07-09
14:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 559/18 2019-07-02
10:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 307/19 2019-07-16
12:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 274/19 2019-07-11
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 51/19 2019-06-27
12:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 345/19 2019-07-11
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII W 639/19 2019-07-25
10:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 63/19 2019-06-27
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 265/19 2019-07-12
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 1155/17 2019-07-22
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Ns 475/08 2019-07-19
15:15
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 189/19 2019-06-27
11:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 194/19 2019-07-25
12:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1912/17 2019-07-02
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 416/19 2019-07-09
14:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RNs 173/19 2019-06-26
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
VII K 439/19 2019-07-18
10:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII W 571/19 2019-07-02
12:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 119/19 2019-07-08
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 314/17 2019-07-18
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 96/19 2019-07-10
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 324/19 2019-07-23
11:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 317/19 2019-07-09
14:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 180/19 2019-06-27
08:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 346/19 2019-07-04
09:10
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 196/19 2019-07-05
10:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 492/18 2019-07-19
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 79/19 2019-07-19
14:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 143/19 2019-07-04
14:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 345/19 2019-07-17
09:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 699/18 2019-07-10
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 371/19 2019-07-24
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 71/19 2019-07-02
13:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 117/19 2019-06-26
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 297/19 2019-07-09
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 94/19 2019-07-09
11:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 249/19 2019-07-09
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 201/19 2019-07-05
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 298/19 2019-06-27
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 933/18 2019-07-09
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 59/19 2019-07-05
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 262/19 2019-07-23
12:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 986/18 2019-07-12
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 901/17 2019-07-04
13:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 75/19 2019-07-01
14:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 28/19 2019-07-02
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 1044/18 2019-06-27
10:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 61/19 2019-07-02
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII K 112/18 2019-06-28
09:30
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 43/19 2019-07-09
14:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 360/19 2019-07-15
15:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 63/19 2019-07-11
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII W 784/19 2019-07-17
14:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 286/19 2019-07-24
09:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 258/19 2019-07-15
09:00
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 556/19 2019-07-23
08:50
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 319/19 2019-07-19
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII Kp 241/19 2019-06-26
15:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 163/19 2019-06-26
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 642/18 2019-07-04
10:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 132/19 2019-06-27
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 273/19 2019-06-27
12:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 1390/18 2019-06-26
08:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 252/19 2019-07-04
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 344/19 2019-07-02
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 244/19 2019-07-22
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 122/19 2019-07-02
13:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 3098/14 2019-06-27
15:15
- I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
I Co 375/17 2019-07-24
09:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I C 62/19 2019-07-09
10:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 270/19 2019-07-10
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 150/19 2019-07-04
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Co 497/19 2019-07-02
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 160/19 2019-07-10
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 336/19 2019-07-08
13:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nmo 65/19 2019-07-15
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II W 575/19 2019-07-10
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RNs 240/19 2019-06-28
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 378/18 2019-07-04
10:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII K 40/19 2019-07-09
11:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 325/19 2019-07-02
13:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 168/19 2019-07-04
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1/19 2019-06-26
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 425/19 2019-07-04
10:50
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 221/19 2019-07-10
14:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII W 1636/18 2019-07-16
11:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 232/19 2019-07-01
15:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 83/19 2019-06-28
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 209/19 2019-07-19
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 208/19 2019-06-26
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 61/19 2019-07-16
09:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 171/19 2019-07-01
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 736/18 2019-07-19
11:15
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 375/19 2019-07-22
13:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 896/18 2019-07-11
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 282/19 2019-06-27
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 65/19 2019-07-09
09:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 287/18 2019-07-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 125/19 2019-07-25
13:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 343/19 2019-06-26
10:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II W 536/19 2019-07-03
11:20
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 367/18 2019-07-01
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 672/19 2019-07-11
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 613/18 2019-07-25
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 323/19 2019-07-05
12:45
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 214/19 2019-07-02
12:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 137/19 2019-07-18
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 390/19 2019-07-17
13:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 238/19 2019-06-26
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 60/19 2019-07-22
10:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 5/19 2019-06-27
15:00
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 163/19 2019-07-15
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 426/19 2019-07-04
11:50
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 161/19 2019-07-11
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 289/19 2019-07-04
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 209/19 2019-07-15
14:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 176/19 2019-07-10
14:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 244/19 2019-07-19
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 753/17 2019-07-09
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 257/19 2019-06-26
09:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
II K 318/19 2019-07-02
14:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 429/19 2019-07-04
13:40
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 62/19 2019-07-02
13:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 185/19 2019-06-26
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 200/18 2019-07-02
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 240/19 2019-07-19
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 232/19 2019-06-28
08:50
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 408/19 2019-07-22
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 47/19 2019-07-09
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 310/19 2019-07-08
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 302/19 2019-07-12
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 57/19 2019-07-18
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 598/18 2019-07-02
14:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 447/19 2019-07-18
12:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 96/16 2019-07-22
09:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III RC 62/19 2019-07-03
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 307/19 2019-07-25
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 106/19 2019-07-08
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 355/19 2019-06-27
12:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII K 41/19 2019-07-04
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 224/19 2019-07-05
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 937/18 2019-07-17
13:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 559/19 2019-06-26
10:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I C 289/19 2019-07-18
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 60/19 2019-07-02
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 72/19 2019-06-27
14:50
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
IV P 74/19 2019-07-02
12:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 338/19 2019-07-08
09:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 105/19 2019-07-09
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 389/19 2019-07-15
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 1189/18 2019-07-23
12:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 389/18 2019-07-23
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 220/19 2019-07-17
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 778/19 2019-07-09
10:30
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 414/19 2019-07-23
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 142/19 2019-06-27
10:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 172/19 2019-07-03
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 184/19 2019-06-26
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 99/19 2019-06-27
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 461/18 2019-07-16
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 272/19 2019-07-04
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 145/19 2019-07-12
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 399/19 2019-07-23
10:20
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 1000/18 2019-07-11
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII W 600/19 2019-07-22
14:30
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
VII K 118/19 2019-07-17
09:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 346/18 2019-06-26
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 677/19 2019-07-04
09:40
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 900/18 2019-07-19
10:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 259/19 2019-06-27
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 1044/18 2019-06-26
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
III RC 94/19 2019-07-22
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 241/19 2019-06-27
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 59/19 2019-06-26
14:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 358/19 2019-07-08
14:15
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 61/19 2019-07-17
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 325/19 2019-06-28
14:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 25/19 2019-07-02
12:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 253/19 2019-06-26
10:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 109/19 2019-07-03
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 115/19 2019-07-03
13:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 119/19 2019-07-18
12:00
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 202/19 2019-07-05
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 226/19 2019-07-22
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 139/19 2019-07-23
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 350/19 2019-06-27
13:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
VII W 836/19 2019-07-11
12:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 366/19 2019-07-16
10:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 144/19 2019-06-27
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 211/19 2019-07-11
14:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 275/19 2019-07-03
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
VII K 433/19 2019-07-11
09:50
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I Cps 52/19 2019-07-08
09:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 430/19 2019-07-04
12:50
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
VII K 278/19 2019-07-10
09:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 1835/17 2019-07-11
11:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 326/19 2019-07-18
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 101/19 2019-07-22
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nmo 78/19 2019-07-05
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 195/19 2019-07-02
13:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 65/19 2019-07-03
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 184/19 2019-07-24
10:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 86/19 2019-07-12
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 395/18 2019-06-26
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 1076/17 2019-07-22
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 129/19 2019-07-19
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 318/19 2019-07-18
10:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 346/19 2019-06-27
12:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 364/19 2019-07-24
13:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 164/19 2019-07-08
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 296/19 2019-07-25
09:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 157/19 2019-07-22
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 561/18 2019-07-01
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 268/19 2019-07-02
14:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 85/19 2019-07-08
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 296/19 2019-06-28
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 3807/10 2019-07-08
08:55
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 265/19 2019-06-28
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 1034/18 2019-07-09
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 229/19 2019-07-04
13:15
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 804/17 2019-07-24
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Co 9/19 2019-07-02
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 618/19 2019-07-16
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 202/18 2019-07-15
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 325/17 2019-07-12
09:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III RC 204/19 2019-07-10
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 688/14 2019-06-27
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 587/19 2019-07-25
09:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 1797/17 2019-07-04
13:45
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 249/19 2019-07-25
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 638/18 2019-07-12
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 230/19 2019-07-22
11:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 341/19 2019-07-15
12:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 231/19 2019-07-11
10:30
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Co 490/19 2019-06-27
08:50
- I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 49/19 2019-07-18
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 189/19 2019-07-17
13:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 295/19 2019-07-05
15:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 21/19 2019-07-16
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 57/19 2019-07-19
13:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 625/18 2019-07-22
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 406/19 2019-07-04
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 53/19 2019-07-11
13:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 634/18 2019-07-11
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 126/18 2019-06-27
12:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 192/19 2019-07-08
10:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 80/18 2019-06-27
10:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 403/19 2019-07-15
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 312/19 2019-07-10
12:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 371/19 2019-06-27
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 356/19 2019-07-24
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 700/18 2019-07-04
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 410/19 2019-07-02
10:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 87/19 2019-07-08
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 432/19 2019-07-15
14:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RNs 154/19 2019-06-26
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 532/18 2019-07-25
08:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 148/19 2019-07-24
11:15
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
II K 741/17 2019-07-02
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Ns 441/18 2019-07-22
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 239/19 2019-07-18
10:45
I II Wydział Karny Borys Sapalski
VII K 152/19 2019-06-26
11:15
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
VII K 372/19 2019-07-16
13:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 313/19 2019-07-09
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
VII K 894/18 2019-06-28
09:15
IV VII Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 533/19 2019-07-16
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 76/19 2019-07-09
15:05
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 382/19 2019-07-03
14:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I Ns 298/18 2019-07-25
10:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 942/16 2019-06-27
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 247/19 2019-07-11
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 349/19 2019-07-04
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 21/19 2019-07-23
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 264/19 2019-06-27
13:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I Cps 70/19 2019-07-16
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 986/18 2019-06-27
14:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII K 335/19 2019-06-27
12:30
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 251/19 2019-07-25
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 69/19 2019-07-02
11:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 300/19 2019-06-26
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 247/19 2019-07-15
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 2/19 2019-06-28
08:30
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
III Nsm 53/19 2019-07-05
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 264/19 2019-07-09
12:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 1761/18 2019-06-28
15:00
- II Wydział Karny Anna Sawczuk
IV P 64/19 2019-07-02
14:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 280/19 2019-07-17
10:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 266/19 2019-07-22
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII W 460/19 2019-07-15
11:00
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 19/19 2019-07-19
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 396/19 2019-07-15
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 707/18 2019-07-23
14:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 54/19 2019-07-09
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 416/18 2019-07-18
14:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 29/19 2019-07-23
09:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 6/19 2019-07-02
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
VII K 209/19 2019-07-11
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 466/19 2019-07-18
13:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
IV P 61/19 2019-07-02
13:30
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII W 838/19 2019-07-08
08:10
III VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 291/19 2019-07-02
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 68/19 2019-07-02
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 355/19 2019-07-18
13:20
IV VII Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 379/19 2019-07-22
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 295/19 2019-06-26
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 48/19 2019-06-26
09:00
- II Wydział Karny Marta Załęska
I C 136/19 2019-06-27
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 331/19 2019-07-22
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 63/19 2019-07-05
11:00
I II Wydział Karny Anna Sawczuk
I C 212/19 2019-07-18
11:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 405/19 2019-07-16
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III RC 186/19 2019-06-28
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 729/18 2019-07-19
10:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 282/19 2019-07-18
13:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 470/17 2019-07-15
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 238/18 2019-06-28
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
VII K 201/19 2019-07-18
09:00
III VII Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 1218/16 2019-07-23
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 772/19 2019-07-09
12:30
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 761/18 2019-07-22
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 280/19 2019-07-24
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 91/19 2019-06-27
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
VII K 848/18 2019-07-17
12:00
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Co 319/19 2019-06-26
10:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 261/19 2019-07-11
09:00
VII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 66/19 2019-07-19
09:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 56/19 2019-07-16
13:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 413/18 2019-07-25
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 210/19 2019-07-01
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 12/19 2019-07-02
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
VII K 442/19 2019-07-17
14:30
V VII Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 628/18 2019-07-23
10:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 343/19 2019-07-10
14:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
©2010-2019 Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej.