Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

682
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III Nsm 81/20 2020-03-10
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 481/19 2020-03-17
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 15/20 2020-03-17
10:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 524/19 2020-03-02
11:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 953/19 2020-03-19
11:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 327/19 2020-03-04
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 893/19 2020-03-24
11:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nkd 4/20 2020-03-11
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 37/20 2020-03-03
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 811/19 2020-03-25
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 564/19 2020-03-09
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 628/19 2020-03-11
10:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 434/19 2020-03-19
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 334/19 2020-03-11
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 557/19 2020-03-10
10:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 24/20 2020-03-13
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 93/19 2020-03-10
11:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 478/19 2020-03-13
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 830/19 2020-03-20
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 429/19 2020-03-20
10:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
I C 678/19 2020-03-10
12:20
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 191/18 2020-03-27
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1442/19 2020-03-25
11:10
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 649/19 2020-03-10
13:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 540/19 2020-03-27
10:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 72/20 2020-03-10
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 852/19 2020-03-09
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 617/19 2020-03-18
14:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 720/19 2020-03-11
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 367/19 2020-03-18
10:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 930/19 2020-03-05
12:10
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 474/19 2020-03-18
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 273/19 2020-03-23
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 40/20 2020-02-28
10:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 321/19 2020-03-13
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 186/19 2020-03-20
12:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 606/19 2020-03-19
11:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 50/20 2020-03-20
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nsm 839/19 2020-03-20
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 81/18 2020-03-26
11:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 35/20 2020-03-10
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 42/20 2020-03-17
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nkd 24/20 2020-03-05
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 179/19 2020-03-05
09:50
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 193/19 2020-03-24
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 307/19 2020-03-05
11:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 31/20 2020-03-27
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 963/19 2020-03-18
10:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 524/19 2020-03-05
09:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1351/19 2020-03-25
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 714/18 2020-03-18
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 271/20 2020-03-05
08:40
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 488/19 2020-03-12
13:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Cps 154/19 2020-03-09
14:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 577/19 2020-03-25
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 116/20 2020-03-05
12:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I Cps 15/20 2020-03-16
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 300/19 2020-03-18
10:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 60/20 2020-03-03
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 637/19 2020-03-06
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II Ko 160/19 2020-03-03
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 757/19 2020-03-19
12:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 47/20 2020-03-18
09:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 502/19 2020-03-06
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 841/19 2020-03-04
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1653/19 2020-03-17
12:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 478/19 2020-02-28
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 63/19 2020-03-12
11:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1152/19 2020-03-04
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Co 873/19 2020-03-18
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nmo 231/19 2020-03-01
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RNs 43/20 2020-03-13
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 143/19 2020-03-10
12:40
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 674/18 2020-03-19
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 59/20 2020-03-02
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 4127/16 2020-03-06
10:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 237/19 2020-03-10
09:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 958/19 2020-03-16
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1627/19 2020-03-03
11:45
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 669/19 2020-03-10
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 770/19 2020-03-11
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 464/19 2020-03-10
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV Po 3/20 2020-03-03
09:55
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1479/19 2020-03-17
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 65/20 2020-03-27
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 972/19 2020-03-05
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1231/19 2020-03-13
13:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 77/20 2020-03-12
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 111/20 2020-03-25
08:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 1858/19 2020-03-25
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 53/20 2020-03-17
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 202/18 2020-03-02
14:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 362/19 2020-02-28
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 592/19 2020-02-28
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 936/19 2020-03-05
10:00
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Cps 7/20 2020-03-03
13:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 767/19 2020-03-25
11:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 37/20 2020-03-03
10:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 68/20 2020-03-16
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 4/20 2020-03-24
10:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 17/20 2020-03-12
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 445/19 2020-03-03
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1622/19 2020-03-03
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 777/19 2020-03-11
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 29/20 2020-03-18
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 819/18 2020-03-03
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 92/20 2020-03-19
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 165/19 2020-03-05
14:10
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 2525/19 2020-03-18
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 596/19 2020-03-06
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 37/20 2020-03-03
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 55/20 2020-03-03
14:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 198/20 2020-03-05
11:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 48/20 2020-03-24
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 848/19 2020-03-03
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 785/19 2020-03-24
14:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 544/19 2020-03-12
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 17/20 2020-03-27
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 68/20 2020-03-17
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1393/19 2020-03-18
09:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 220/19 2020-03-27
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 191/19 2020-03-05
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 748/19 2020-03-23
12:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1646/19 2020-03-17
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 597/19 2020-03-27
11:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 765/19 2020-03-25
15:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 865/19 2020-03-26
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 2705/19 2020-03-18
11:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 301/19 2020-03-12
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 116/17 2020-03-16
11:15
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
I C 1068/18 2020-03-20
10:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 72/20 2020-03-05
12:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 9/20 2020-03-05
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 4486/11 2020-03-12
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 13/20 2020-03-10
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 427/19 2020-03-09
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1272/19 2020-03-11
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1325/19 2020-03-25
10:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 6/20 2020-03-05
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 20/19 2020-03-10
09:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 466/19 2020-03-23
09:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 985/18 2020-03-06
09:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 1606/19 2020-03-05
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nmo 246/19 2020-03-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Cps 160/19 2020-03-25
14:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 19/20 2020-03-23
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 500/19 2020-03-09
09:30
V II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 764/18 2020-03-04
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1292/19 2020-03-18
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 663/19 2020-03-03
14:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 778/19 2020-03-24
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 27/20 2020-03-03
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 556/19 2020-03-24
15:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 35/20 2020-03-09
14:15
V II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 559/18 2020-03-24
08:50
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1635/19 2020-03-12
10:10
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV Po 7/20 2020-03-10
12:40
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 531/19 2020-03-27
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 894/19 2020-03-03
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II W 2800/19 2020-03-19
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 372/18 2020-03-20
11:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 438/19 2020-03-27
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 74/20 2020-03-18
14:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 5124/16 2020-03-03
12:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 423/18 2020-03-24
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
I Cps 19/20 2020-03-17
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 77/20 2020-03-05
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RNs 540/19 2020-03-24
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 5/19 2020-03-10
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II W 2580/19 2020-03-03
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 3/20 2020-03-11
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 792/19 2020-03-06
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1658/19 2020-03-20
11:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nkd 21/20 2020-03-04
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 651/19 2020-03-25
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Co 3/20 2020-03-24
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 990/19 2020-03-18
09:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 477/15 2020-02-28
11:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 313/19 2020-03-27
12:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 706/19 2020-03-20
10:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 91/20 2020-03-09
14:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RC 331/19 2020-03-05
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 16/20 2020-03-13
09:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 724/19 2020-03-19
11:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 326/19 2020-03-18
11:30
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 703/17 2020-03-10
15:15
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 594/19 2020-02-28
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 784/19 2020-03-18
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 541/19 2020-03-24
13:50
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 180/19 2020-03-17
12:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 805/19 2020-03-27
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 68/20 2020-03-18
10:00
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 154/15 2020-02-28
12:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 646/19 2020-03-10
09:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 765/19 2020-03-12
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 120/20 2020-03-23
13:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 779/19 2020-03-26
13:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1085/19 2020-03-23
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 740/19 2020-03-06
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 64/20 2020-03-05
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nkd 5/20 2020-03-18
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 64/20 2020-03-16
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Cps 6/20 2020-03-26
09:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 11/20 2020-03-03
12:10
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nkd 33/20 2020-03-19
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 366/19 2020-03-27
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 462/19 2020-03-11
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 937/18 2020-03-10
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 50/20 2020-03-17
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 46/20 2020-03-10
10:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 716/19 2020-03-05
09:00
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1554/19 2020-03-02
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 707/19 2020-03-09
15:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 23/20 2020-03-05
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 563/19 2020-03-19
11:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 752/19 2020-03-10
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1538/19 2020-03-05
11:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1632/19 2020-03-10
11:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 463/19 2020-03-24
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 130/20 2020-03-26
13:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 935/19 2020-03-05
10:50
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1462/19 2020-03-17
10:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RNs 331/19 2020-03-18
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 143/17 2020-03-17
14:15
V II Wydział Karny Borys Sapalski
II W 2860/19 2020-03-12
12:50
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 777/19 2020-03-19
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 74/20 2020-03-06
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RNs 391/19 2020-03-11
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 992/19 2020-03-18
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 461/19 2020-03-03
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 524/19 2020-03-13
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 493/19 2020-03-27
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nkd 248/19 2020-03-06
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 4/20 2020-03-27
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1489/19 2020-03-02
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 348/19 2020-03-06
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1119/19 2020-03-23
14:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 28/20 2020-03-03
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 759/19 2020-03-20
13:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1264/19 2020-03-16
14:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 420/18 2020-03-02
12:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 819/19 2020-03-11
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 140/19 2020-03-10
13:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 73/20 2020-03-17
12:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 154/18 2020-03-16
14:15
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II K 1161/19 2020-03-16
14:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RNs 69/20 2020-03-17
11:40
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 27/20 2020-03-12
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 764/19 2020-03-20
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1531/19 2020-03-06
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 2/20 2020-03-17
10:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 945/19 2020-03-09
13:30
V II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1454/19 2020-03-18
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1305/19 2020-03-19
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 262/19 2020-03-17
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1070/19 2020-03-05
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 398/19 2020-03-04
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 711/19 2020-03-19
13:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 816/19 2020-03-23
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nkd 38/20 2020-03-10
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 115/20 2020-03-05
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 605/19 2020-03-24
11:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 982/19 2020-03-19
12:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 3878/16 2020-03-16
09:10
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II K 1374/19 2020-03-03
14:30
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nsm 52/20 2020-03-26
12:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 974/19 2020-03-18
09:40
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
III RC 496/19 2020-03-23
12:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 2663/19 2020-03-24
10:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 973/18 2020-03-26
14:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 60/20 2020-03-17
11:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nsm 93/20 2020-03-19
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II W 2279/19 2020-03-11
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1173/19 2020-03-13
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 622/19 2020-02-28
11:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1588/19 2020-03-03
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 487/19 2020-03-24
11:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 579/19 2020-03-26
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 592/18 2020-03-06
14:00
VII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 654/18 2020-03-27
10:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 574/19 2020-03-05
12:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 902/19 2020-03-19
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 2/20 2020-03-04
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 704/18 2020-03-16
11:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I C 778/19 2020-03-04
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 886/19 2020-03-23
13:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 155/17 2020-03-26
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1452/19 2020-03-24
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 357/19 2020-03-06
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 365/18 2020-03-12
09:20
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nmo 241/19 2020-03-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 44/19 2020-03-03
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 367/19 2020-03-25
11:45
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 2325/19 2020-03-12
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 62/20 2020-03-23
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 152/18 2020-03-03
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1656/19 2020-03-11
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nkd 34/20 2020-03-19
14:20
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
IV P 157/19 2020-03-10
10:50
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 78/19 2020-03-03
11:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 815/19 2020-03-13
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1567/19 2020-03-23
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 1869/19 2020-03-04
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 847/19 2020-03-02
12:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 678/19 2020-03-16
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 684/18 2020-03-25
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 790/18 2020-03-10
08:50
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 844/19 2020-03-20
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 719/19 2020-03-05
15:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 6/20 2020-03-20
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 746/19 2020-03-16
15:00
- I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
III RC 491/19 2020-03-13
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 449/18 2020-03-12
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 2/20 2020-03-23
14:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 62/20 2020-03-19
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 117/20 2020-03-26
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 864/19 2020-03-02
15:10
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1399/19 2020-03-16
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 858/19 2020-03-19
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 909/19 2020-03-12
11:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 579/19 2020-03-04
12:45
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 153/19 2020-03-20
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 77/17 2020-03-16
14:40
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II K 1019/19 2020-03-12
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III RC 485/19 2020-02-28
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 101/19 2020-03-04
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 6/20 2020-03-03
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 916/19 2020-03-27
10:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 923/19 2020-03-26
11:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 18/20 2020-03-23
10:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 22/16 2020-03-16
12:00
- IV Wydział Pracy Oliwia Caruk-Niewęgłowska
III Nsm 846/19 2020-03-20
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1505/19 2020-03-09
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III RC 516/19 2020-03-25
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Cps 18/20 2020-03-18
14:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 927/19 2020-03-27
09:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 30/20 2020-03-06
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 272/19 2020-03-24
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1637/19 2020-03-02
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 82/20 2020-03-26
11:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 14/20 2020-03-20
10:20
II II Wydział Karny Marta Załęska
IV P 81/17 2020-03-16
10:00
- IV Wydział Pracy Oliwia Caruk-Niewęgłowska
III Nkd 354/19 2020-02-28
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 93/20 2020-03-19
12:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1310/19 2020-03-06
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1404/19 2020-03-23
14:15
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1613/19 2020-03-03
10:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 36/20 2020-03-19
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
II K 1005/19 2020-03-25
10:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RC 493/19 2020-03-24
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 560/19 2020-03-25
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 580/19 2020-03-12
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 27/20 2020-03-24
09:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 685/19 2020-03-19
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II W 2751/19 2020-03-26
10:00
- II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 8/20 2020-03-18
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 442/20 2020-03-12
10:00
- II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 515/19 2020-03-16
10:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 20/18 2020-03-02
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 94/19 2020-03-04
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 192/19 2020-03-18
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV Po 6/20 2020-03-10
12:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 1668/19 2020-03-24
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 620/19 2020-03-16
11:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 772/19 2020-03-03
12:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1427/19 2020-03-16
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II W 52/20 2020-03-24
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
IV P 190/19 2020-03-05
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 445/19 2020-03-05
09:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nkd 35/20 2020-03-19
13:40
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 901/19 2020-03-19
11:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 309/19 2020-03-05
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 563/19 2020-03-24
12:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RNs 538/19 2020-03-26
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1323/19 2020-03-03
10:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
III Nkd 361/19 2020-03-04
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 756/19 2020-03-06
14:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1592/19 2020-03-12
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III Nkd 357/19 2020-02-28
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 517/19 2020-03-06
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 389/19 2020-03-10
12:20
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 174/19 2020-03-17
10:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 339/20 2020-03-05
08:20
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 857/19 2020-03-24
12:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 327/19 2020-03-05
13:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 305/19 2020-03-03
08:50
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 1307/17 2020-03-24
10:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 1965/19 2020-03-03
14:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 8/20 2020-03-03
11:20
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 95/20 2020-03-24
10:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 48/20 2020-03-16
11:00
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
II K 98/20 2020-03-10
13:20
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 449/19 2020-03-13
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 98/20 2020-03-19
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 775/19 2020-03-23
11:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 908/12 2020-03-05
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 960/19 2020-03-23
12:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 137/19 2020-03-16
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 964/19 2020-03-25
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 543/19 2020-03-04
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 970/19 2020-03-03
15:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Co 28/20 2020-03-24
09:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1220/19 2020-03-02
13:40
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1387/19 2020-03-23
13:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 838/19 2020-03-11
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 57/20 2020-03-13
10:40
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 567/18 2020-03-18
12:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 12/20 2020-03-04
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 19/20 2020-03-25
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1407/19 2020-03-25
09:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 124/18 2020-03-12
09:00
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II W 2696/19 2020-03-18
11:50
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 416/19 2020-03-02
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 382/19 2020-03-23
14:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1487/19 2020-02-28
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 469/19 2020-03-19
12:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 849/19 2020-03-26
15:15
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 323/19 2020-03-18
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1544/19 2020-03-02
09:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 571/19 2020-03-19
14:15
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 2/20 2020-03-18
09:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1200/19 2020-03-04
13:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 588/19 2020-03-12
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1502/19 2020-03-26
13:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Cps 10/20 2020-03-16
13:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 36/20 2020-03-06
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 8/20 2020-03-23
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 46/19 2020-03-20
13:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 854/19 2020-03-06
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 500/19 2020-03-04
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 888/19 2020-03-24
11:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 405/18 2020-03-26
09:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RNs 46/20 2020-03-10
13:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Co 985/19 2020-03-18
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 6/20 2020-03-05
10:15
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 751/19 2020-03-10
12:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RC 504/19 2020-03-20
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nmo 233/19 2020-03-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nmo 248/19 2020-03-16
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III RC 521/19 2020-03-23
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1382/19 2020-03-19
12:10
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
III RC 10/20 2020-03-27
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 102/16 2020-03-03
08:55
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 11/20 2020-03-16
12:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II W 50/20 2020-03-05
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 961/19 2020-03-24
12:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Cps 14/20 2020-03-03
13:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 17/20 2020-03-11
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 733/19 2020-03-11
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 739/19 2020-03-18
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 645/19 2020-03-19
11:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nsm 355/19 2020-03-24
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II W 1828/19 2020-03-23
13:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 939/19 2020-03-02
15:00
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nkd 364/19 2020-03-06
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 820/19 2020-03-03
10:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 3/20 2020-03-18
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 23/20 2020-03-26
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 994/18 2020-03-04
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III Nsm 51/20 2020-03-26
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III RNs 584/19 2020-03-17
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 38/20 2020-03-19
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1663/19 2020-03-24
11:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1099/19 2020-03-04
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 1530/19 2020-03-02
10:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 335/19 2020-03-03
10:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 9/20 2020-03-03
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 318/19 2020-03-23
12:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 519/19 2020-03-20
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 57/20 2020-03-02
14:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 337/18 2020-03-04
13:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 685/19 2020-03-24
13:15
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RNs 567/19 2020-03-13
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 11/20 2020-03-13
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
III RNs 586/19 2020-03-06
14:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I Ns 774/19 2020-03-19
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 49/20 2020-03-03
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
IV P 183/19 2020-03-17
13:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 442/19 2020-03-26
09:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 67/20 2020-03-17
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 718/19 2020-03-05
15:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nmo 256/19 2020-03-01
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 442/19 2020-03-02
08:50
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1654/19 2020-03-18
13:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 818/18 2020-03-06
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 13/20 2020-03-23
11:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 750/19 2020-03-19
09:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III Nsm 49/20 2020-03-13
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Nkd 26/20 2020-03-12
11:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 897/12 2020-03-10
08:55
- I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III RC 499/19 2020-03-25
12:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 618/19 2020-03-20
11:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
III Nsm 829/19 2020-03-06
13:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III Nsm 20/20 2020-03-20
11:15
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
I C 955/19 2020-03-10
14:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 28/20 2020-03-13
12:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1431/19 2020-03-18
11:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 373/19 2020-03-17
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 957/19 2020-03-10
11:40
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 107/19 2020-03-11
13:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 41/20 2020-03-12
14:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
III Nsm 837/19 2020-02-28
14:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 671/18 2020-03-18
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 921/19 2020-03-24
14:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 392/19 2020-03-19
13:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III Nkd 46/20 2020-03-24
13:10
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Ns 658/19 2020-03-10
11:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II W 2764/19 2020-03-12
14:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 3000/14 2020-03-03
09:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 163/19 2020-03-10
13:10
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 584/19 2020-03-05
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 197/19 2020-03-18
14:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RNs 439/19 2020-03-11
15:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1424/19 2020-03-25
12:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I C 870/17 2020-03-16
12:30
VIII I Wydział Cywilny Maciej Ociesa
I Co 953/19 2020-03-20
09:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1372/19 2020-03-02
14:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1638/19 2020-03-10
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 676/19 2020-03-12
10:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 708/19 2020-03-09
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 14/20 2020-03-27
09:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 505/19 2020-03-20
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 804/17 2020-03-05
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 2486/19 2020-03-04
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 158/18 2020-03-06
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1563/19 2020-03-05
10:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 317/19 2020-03-02
14:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 493/19 2020-03-16
13:30
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 1677/19 2020-03-04
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I C 70/20 2020-03-03
13:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I C 929/19 2020-02-28
11:35
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 61/20 2020-03-17
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
III RNs 42/20 2020-03-05
14:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 119/20 2020-03-10
14:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 575/19 2020-03-25
14:30
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Co 77/20 2020-03-18
10:20
VII I Wydział Cywilny Radosław Syczewski
I Ns 17/15 2020-03-16
08:30
VI I Wydział Cywilny Oliwia Caruk-Niewęgłowska
II K 1551/19 2020-03-06
12:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 680/19 2020-03-10
14:30
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 39/20 2020-02-28
10:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 67/20 2020-03-09
13:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nsm 6/20 2020-03-04
13:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1463/19 2020-03-23
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Cps 13/20 2020-03-03
11:50
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I Ns 129/18 2020-03-20
14:45
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I C 984/18 2020-03-03
12:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 76/20 2020-03-10
14:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 302/18 2020-03-20
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 692/19 2020-03-12
11:10
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 583/19 2020-03-27
12:15
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 31/20 2020-03-12
15:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1513/19 2020-03-03
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 239/19 2020-03-06
15:00
I II Wydział Karny Borys Sapalski
II K 74/20 2020-03-25
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 701/19 2020-03-26
14:30
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 28/18 2020-03-26
13:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Co 11/20 2020-03-27
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 727/19 2020-03-23
09:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II W 2854/19 2020-03-18
13:20
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 590/19 2020-03-25
14:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 447/19 2020-03-16
14:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III RC 511/19 2020-03-20
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
III RC 518/19 2020-03-25
11:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Co 966/19 2020-03-20
09:30
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 51/20 2020-03-03
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 58/20 2020-03-18
12:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 573/19 2020-03-23
14:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 420/19 2020-03-02
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 113/19 2020-03-27
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II W 201/20 2020-03-25
13:45
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 43/20 2020-03-10
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 70/20 2020-03-17
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nmo 243/19 2020-03-02
00:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
III Cps 11/20 2020-03-13
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Robert Łukijaniuk
II K 1365/19 2020-03-18
10:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
III Nkd 2/20 2020-03-20
15:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 811/17 2020-03-23
10:20
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
III Nsm 726/19 2020-03-10
11:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
II K 1471/19 2020-03-05
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 328/19 2020-03-18
10:00
VI I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 570/17 2020-03-20
14:00
XI I Wydział Cywilny Damian Kossowski
III Nsm 74/20 2020-03-19
12:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I Cps 150/19 2020-03-11
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1647/19 2020-03-10
12:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 890/19 2020-03-19
14:50
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I Ns 703/19 2020-03-24
13:45
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
II K 1617/19 2020-03-05
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II W 2648/19 2020-03-12
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I C 627/19 2020-03-25
09:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 801/19 2020-02-28
13:15
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 9/20 2020-03-12
09:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 42/20 2020-03-04
14:10
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 17/20 2020-03-17
09:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 10/20 2020-03-04
13:30
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 14/19 2020-03-03
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 407/19 2020-03-23
09:00
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
I C 910/19 2020-03-12
12:40
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 159/19 2020-03-02
15:10
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III Nsm 691/19 2020-03-25
14:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 669/19 2020-03-03
11:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Cps 149/19 2020-03-05
13:30
X I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
I C 866/19 2020-03-12
10:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 128/19 2020-03-11
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 739/19 2020-03-10
09:30
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
IV P 108/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 794/19 2020-03-17
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 624/19 2020-03-11
12:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 1254/19 2020-03-03
14:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 465/19 2020-02-28
10:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 507/19 2020-03-02
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
III Nsm 582/19 2020-03-03
10:45
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Sławomir Niedźwiecki
I C 189/19 2020-03-23
11:40
VI I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
II K 806/19 2020-03-03
11:00
II II Wydział Karny Urszula Daniluk
I C 198/18 2020-03-06
12:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III Nsm 378/19 2020-03-24
09:00
X III Wydział Rodzinny i Nieletnich Barbara Sacewicz
II K 1204/19 2020-03-17
12:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 772/19 2020-03-16
13:20
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 700/19 2020-03-16
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 515/19 2020-03-23
13:15
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1322/19 2020-03-24
09:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 1055/19 2020-03-19
11:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 26/18 2020-03-11
13:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 626/19 2020-03-26
10:00
VIII I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 115/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 675/19 2020-03-19
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
III Nsm 546/19 2020-03-27
12:00
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
II K 1203/19 2020-03-19
11:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I Ns 503/19 2020-03-18
11:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 684/19 2020-03-25
09:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
IV P 170/19 2020-03-10
14:00
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 22/19 2020-03-20
13:40
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 114/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 494/19 2020-03-12
10:30
- II Wydział Karny Urszula Daniluk
IV P 169/19 2020-03-10
13:30
- IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
IV P 109/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
III RC 426/19 2020-02-28
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
IV P 116/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 511/19 2020-03-04
10:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
I Ns 12/19 2020-03-11
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 685/19 2020-03-25
12:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 65/16 2020-03-10
09:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 477/19 2020-03-20
11:30
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I C 842/19 2020-03-17
13:00
VII I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 674/18 2020-02-28
09:00
II II Wydział Karny Marta Załęska
I Ns 465/19 2020-03-20
14:20
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
III RC 389/19 2020-03-13
10:30
IX III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I C 556/19 2020-03-06
13:50
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 748/19 2020-03-09
11:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
IV P 110/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 218/16 2020-03-24
10:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
III RC 144/19 2020-03-02
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Szwedo-Dytry
I Ns 156/19 2020-03-05
10:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
IV P 113/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I Ns 253/19 2020-03-19
09:00
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
I Ns 529/18 2020-03-25
14:10
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
IV P 111/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
II K 604/19 2020-03-04
15:05
- II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 573/19 2020-03-02
12:00
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I Ns 647/19 2020-03-05
15:00
- I Wydział Cywilny Barbara Sacewicz
II K 1251/19 2020-03-04
13:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 718/19 2020-03-19
14:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 722/19 2020-03-18
13:50
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 506/19 2020-03-25
11:45
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 1222/19 2020-03-19
10:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1560/19 2020-03-06
10:30
II II Wydział Karny Marta Załęska
II K 1307/19 2020-03-05
13:30
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
II K 99/19 2020-03-04
09:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
II K 544/19 2020-03-11
12:00
IV II Wydział Karny Piotr Pietraszek
II K 728/19 2020-03-09
10:30
III II Wydział Karny Aneta Żuraw - Kędziora
I C 1032/18 2020-03-20
11:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 670/19 2020-03-03
13:00
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
I C 733/18 2020-03-20
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
I Ns 221/19 2020-03-05
09:30
XII I Wydział Cywilny Iwona Drabko
II K 1056/19 2020-03-19
09:30
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1061/19 2020-03-10
10:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
I Ns 50/19 2020-03-24
10:00
VIII I Wydział Cywilny Damian Kossowski
I Ns 7944/13 2020-03-05
08:40
- I Wydział Cywilny Krzysztof Krzewski
IV P 112/17 2020-03-12
10:40
VI IV Wydział Pracy Waldemar Bańka
I C 643/19 2020-03-18
12:00
VIII I Wydział Cywilny Agnieszka R. Niedźwiecka
II K 870/19 2020-03-05
13:00
- II Wydział Karny Urszula Daniluk
II W 2180/19 2020-03-12
10:40
IV II Wydział Karny Piotr Marczyński
II K 1038/19 2020-03-12
12:00
V II Wydział Karny Katarzyna Pacek
do góry